غواصی سگ ها

"ست کستیل" عکاس آمریکایی ساکن نیویورک است که مدتی قبل هزمان با انتشار عکس هایی از غواصی! سگ ها به شهرت فراوانی دست یافت. هر چند تصاویر منتشره توسط کستیل فاقد زوایای حرفه ای و تنها در جریان آزمایش دوربین ضد آب جدید وی ثبت شده بودند؛ اما استقبال فراوان از این تصاویر در دنیای مجازی، کستیل را بر آن داشت تا مجموعه ای جدید با استفاده از تکنیک های حرفه ای عکاسی را ثبت و منتشر کند.

 

برای تهیه مجموعه جدید عکس ها، کستیل مشغول به آموزش غواصی برای تعداد زیادی از سگ های کوچک شد. کستیل با قرار دادن بسته های غذایی کوچک در عمق استخر و نشان دادن مسیر رسیدن به آن برای سگ ها، در نهایت موفق شد از میان ۱۵۰۰ سگ کوچک که در آموزش شنا شرکت کرده بودند. باهوش ترین ها را انتخاب و تصاویری که در ادامه آمده است را ثبت کند.

 

کستیل در این رابطه می گوید: بیشتر سگ ها فقط مدت کوتاهی را در آب دوام می آوردند و به سرعت از استخر خارج می شدند، بیشتر آنها حتی برای رسیدن به بسته غذا نیز حاضر به غواصی نبودند! اما در میان آنها چند مورد هم وجود داشت که همکاری خوبی را با عکاس انجام دادند و در نهایت تصاویر آماده شد. هر چند در نگاه اول این تصاویر ممکن است بسیار ساده به نظر برسند اما برای ثبت هر کدام از آنها تعداد بسیاری شات ثبت شده و زحمت فراوانی را به دنبال داشته است.

 

 

 غواصی سگ ها - تصویر 1

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه